خرید مبل

خرید مبل

1. قبل از خرید عمق نشیمن گاه را بررسی کنید

برای خرید مبل باید این نکته را بدانیم که ،کاناپه ها به طور متوسط ​​دارای عمق حداقل 60 سانتی متر است که در صورت داشتن پاهای بلند ، فضای کافی برای مانور می دهد و به شما اجازه می دهد اگر پاهای  کوتاه تری داشته  باشید ، آنها را زیر آن قرار دهید. اما عمق صندلی تنوع مختلف دارد ، بنابراین سبک های مختلف آنرا امتحان کنید تا از خرید خود مطمئن باشید .وقتی صحبت از ارتفاع صندلی ها باشد ، بیشترین طرح ها بین 45 و 50 سانتی متر ارتفاع دارند. هیچ ارتفاع صحیح یا غلطی وجود ندارد ، بنابراین قبل از خرید سعی کنید مطمئن شوید که برای کل خانواده مناسب است.

خرید مبل در مشهد

2. به ارتفاع صندلی بسیار توجه کنید

در خرید مبل اگر ارتفاع مبل برای قد یک شخص مناسب نباشد ، افراد قد بلند احساس کنند که به جای نشستن در حال قوز کردن هستند ، در حالی که افراد کوتاهتر فکر می کنند پاهای خود را مانند بچه ها آویزان کرده اند. به همین دلیل است که ارتفاع صندلی برای راحت تر بودن مبل بسیار مهم  و ارزشمند است.

3.بهترین استایل را در نظر بگیرید

حالا نوبت به انتخاب استایل در خرید مبل است .در نظر بگیرید کدامیک از سبک ها مناسب تر خواهد بود. گزینه های زیادی وجود دارد که در بازار فراهم است. می توان از بین مبل های کلاسیک ، سالنی ، توکسدو ، ال شکل، راحتی و مبل های سلطنتی را انتخاب کرد. اگر خانه شمما فرم سنتی-سلتنطی دارد ، به دنبال مبل های سبک ال ، سلطنتی یا راحتی-اداری باشید ، در حالی که اگر خانه شما چشم اندازی مدرن دارد ، مبل های سبک توکسی ،ال یا راختی را انتخاب کنید.

خرید مبل در مشهد

4. رنگ مناسب را انتخاب کنید

بهترین رنگ مبل را انتخاب کنید. همیشه مبل هایی را بخرید که رنگ دیوار را نمایان می کند و با آن ست باشد. مبلمان منزل سرمایه گذاری برای مدت طولانی خواهد بود و سال ها باید برای شما کار کند ، بنابراین مبل را با رنگی خنثی خریداری کنید. اگر به چاپ های مدرن علاقه دارید ، آنها را عاقلانه و با دید باز انتخاب کنید. همیشه عاقلانه انتخاب مبل هایی است که خسته کننده به نظر نمی رسند و به شما اجازه می دهد در طولانی مدت با رنگ ها و طرح های مختلف خو بگیرید.

خرید مبل در مشهد

حمع بندی

موارد مختلفی را در بالا بررسی کردیم . این انتخاب شماست تا چه مبلی را انتخاب کنید . اما نکتی مهمی را در خرید مبل، مورد بحثمون قرار ندادیم و آن را در مقاله قمیت مبل به بررسی میگذاریم و شما را در امر خرید مبل راحتی مناسب راهنمایی خواهیم کرد.

No Comments

Post A Comment