10 سؤالی که میتوان از فروشندگان مبل بپرسید!

10 سؤالی که میتوان از فروشندگان مبل بپرسید!

خریداران مبل، امروزه اطلاعات نسبتا مناسبی را در این زمینه دارند. آن ها خیلی وقت ها توصیه های فروشندگان در مرکز فروش مبل در مشهد را جدی نمی گیرند. البته این مسئله بسیار ساده است. کسانی که واقعا قصد خرید مبل را داشته باشند قطعا با جست و جو کوچک در اینترنت اطلاعات کافی را بدست می آورند. حالا میخواهیم با هم فروشندگان مبلمان در سطح شهر را به چالش بکشیم..

با ما همراه باشید…

 

1) آیا قیمت مناسب تری برای این کالا وجود دارد؟

وقتی وارد یک مرکز فروش مبل در مشهد می شوید ، به احتمال زیاد شما اتیکت های قیمت را مشاهده خواهید کرد. فروشندگان نیز در صورت نیاز قیمت را به شما اعلام میکنند. اما آیا میتونید بپرسید که قیمت مناسب تری هم از این جنس در مراکز فروش مبل وجود دارد یا نه؟ جدا از بحث تخفیف شما با قیمت های مختلفی از یک جنس روبرو خواهید شد. پرسیدن این سوال با در نظر گرفتن قیمت فروشگاه های دیگر، قطعا شما را به قیمت مناسب تری از آن جنس میرساند.

2) آیا امکان سفارشی سازی در کارگاه تولیدی شما وجود دارد؟

امروزه سفارشی سازی در کارخانه ها و کارگاه  های تولیدی برای اجناس مختلف رونق بسیاری گرفته است. تولیدکنندگان در صدد تولید اجناس مخاطب پسند هستند. اما این وسط باید شرایطی برای خاص پسندان نیز وجود داشته باشد. تولید مبلمان سفارشی میتواند خلاقیت دیگر خریداران مبل را به کار بیاندازد و خریداران را به مبل دلخواه شان نزدیک کند. شما میتوانید در مرکز فروش مبل در مشهد این موضوع را مطرح کنید و خرید دلچسبی را تجربه کنید.

3) آیا برای سفارشی سازی مبل باید هزینه اضافی پرداخت کنم؟

حتما این سوال را قبل سفارش دادن مبل مورد نظرتان از فروشنده بپرسید. ممکن است فروشنده با ترفند های بازاریابی از شما هزینه اضافه تری نسبت به مبل های آماده دریافت کند. البته این بستگی به نوع سفارش شما دارد. در تولیدی های مبل، تغییر رنگ مبل شاید شامل هزینه اضافی نشود ولی تغییر جنس پارچه قطعا شامل هزینه اضافی میشود.

4) این مبلمان چگونه ساخته شد؟

نوع ساخت مبل روی کیفیت و دوام آن تاثیر بسیاری میگذارد. قطعا کارگاه های تولیدی مبل که تجربه بیشتری در این زمینه دارند هیچگاه دست به تولیدی نمیزنند که اشتباهات گذشته اشان را تکرار کنند. این موضوع برای خرید های با قیمت های بالاتر از عرف بازار، کار شما را سخت میکند. پس حتما این موضوع رو با فروشنده در میان بگذارید.

5) آیا کالاهای دیگری هم در همین محدوده قیمت وجود دارد؟

هیچگاه در مرکز فروش مبل در مشهد تمرکز خود را روی یک مدل مبل قرار ندهید. به موارد مشابه نگاهی بیاندازید. زیرا ممکن است متوجه شوید که برخی از مدل های دیگر نیز با نیازهای شما همخوانی داشته باشد. با در نظر گرفتن بازه قیمتی برای خود و همین طور معیار هایتان از یک خرید موفق در حوزه مبل، برای کالاهای مختلف در قیمت های مختلف از فروشنده سوال کنید.

6) مدت زمان تولید و تحویل جنس شما به چه صورت است؟

این موضوع بسیار حائز اهمیت است. آیا فروشنده، مبل سفارشی شما را به موقع تحویل میدهد؟ شما میتوانید برای این جریان ادعای خسارت کنید. پس بهتر است قبل از سفارش دادن مبل مورد نظر حتما این موضوع رو با ایشان در میان بگذارید.

7) چرا باید از شما بخرم؟

به عنوان یک مصرف کننده ، شما این انتخاب را دارید که از هر فروشگاهی که دوست دارید خرید خود را انجام دهید. از فروشندگان بپرسید که چه چیزی شما را از بقیه فروشگاه های متمایز میکند. این میتواند رغبت شما را برای خرید از این فروشگاه بیشتر میکند.

8) آیا شما برای اجناستان ضمانت خاصی را در نظر گرفته اید؟

بحث ضمانت در فروش مبلمان دارای پارامتر های خاصی است. ضمانت پارچه، ضمانت دوام کار و … از این قبیل ضمانات هستند. حال باید دید که فروشگاه مورد نظر شما چه ضمانتی را برای اجناس خود در نظر گرفته است. آیا هزینه خاصی بابت دادن ضمانت نامه در نظر گرفته است؟ تمام این موارد را باید از فروشندگان در مرکز فروش مبل در مشهد باید سوال شود. برخی از فروشگاه ها تضمین قیمت دارند ، جایی که با سایر قیمت های خرده فروشی مطابقت دارند.

9) تا چه زمان امکان لغو سفارش را دارم؟

بعضی اوقات ، ممکن است بخواهید که سفارش خود را لغو کنید. این موضوع میتواند به هر شکلی برای شما رخ دهد. باید بدانید که آیا می توانید این کار را انجام دهید و چه مدت زمان برای لغو سفارش دارید. آیا لغو سفارش شامل خسارت میشود؟

10) آیا می توانید مبلمان قدیمی من را بردارید؟

بعضی از فروشگاه های مبل در مشهد مبلمان قدیمی شما را خریداری میکنند و با ایجاد تغییرات، مبلمان اقتصادی را تولید میکنند. این جریان برای بسیاری از خریداران کارآمد است. چون دیگر با دردسر های فروش کالای دست دوم درگیر نمیشوند.

 

به طور کلی برای داشتن خریدی دلچسب و موفق در صنعت مبلمان موارد زیادی را باید در نظر گرفت. در مرکز فروش مبل در مشهد کارشناسانی وجود دارند که با گشاده رویی و برخورد مناسب با مشتریان بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

برای یافتن یکی از این مراکز مبل مقاله فروش مبل مشهد  را مطالعه فرمایید.

شماره تماس ما:

05137134558

No Comments

Post A Comment